Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

ZlatyErb.sk

Zlatý Erb-logo

Súťaž Zlatý erb o najlepšiu internetovú stránku obce každoročne vyhlasuje Únia miest Slovenska a Občianske združenie eSlovensko pod záštitou vysokých ústavných činiteľov Slovenskej republiky. Súťaž je usporiadaná v spolupráci s informačným portálom pre samosprávy Mesto.sk, Združením informatikov samospráv Slovenska ZISS a medzinárodným kongresom ITAPA.

Hlavným cieľom súťaže je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí verejnosti.

Chrenovec-Brusno sa každoročne zapája do súťaže a internetová stránka našej obce je na vysokej úrovni. Svedčí o tom aj skvelé umiestnenie  v súťaži Zlatý erb 2017. Konkurencia bola tento rok naozaj veľká, naša malebná obec bojovala spolu s ďalšími 88 samosprávami o body v súťaži. Ceny sú rozdané,  naša obec získala krásne 3. miesto. Zásluhu na tomto skvelom ocenení má predovšetkým správca webu Mgr. Roman Kozák.  Stránka obce je pravidelne aktualizovaná a pribudli aj  nové zaujímavé rubriky. Občania si na stránke nájdu nielen všetky dôležité informácie, ale aj zaujímavosti a fotografie z diania obce.

Cenu prevzal správca webu Mgr. Roman Kozák na slávnostnom vyhlásení výsledkov v Bratislave 15.11.2017 v rámci medzinárodnej konferencie ITAPA.

ocenenie

 


 

Zlatý erb 2017

Ocenenie Zlatý Erb - 3. miesto

Ocenenie Zlatý Erb - 3. miesto
Autor: Mgr. Júlia Kozáková

Zlatý Erb - príhovor

Zlatý Erb - príhovor
Autor: Mgr. Júlia Kozáková

Ocenení v kategórií najlepšia stránka obce

Ocenení v kategórií najlepšia stránka obce
Autor: Mgr. Júlia Kozáková


 
 
Naše 3. miesto

Naše 3. miesto
Autor: Mgr. Júlia Kozáková

Spoločná fotografia

Spoločná fotografia
Autor: Mgr. Júlia Kozáková


 

Ďalšie fotogalérie

ZLATÝ ERB.SK 2009


    Tohto roku sa naša obec opäť zúčastnila súťaže "ZlatýErb.sk" s internetovou stránkou obce www.chrenovec-brusno.sk (www.chrenovec.sk) a z celkového počtu 17 prihlásených obcí získala 4.miesto v kategórii "Najlepšia stránka obcí".

     Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí.

     Vyhlásenie výsledkov súťaže ZlatyErb.sk 2009 prebehlo 4. novembra 2009 v Bratislave počas medzinárodnej konferencie ITAPA 2009. Súťaž ZlatyErb.sk vyhlásili spoločne Únia miest Slovenska, Združenie informatikov samospráv Slovenska (ZISS) a eSlovensko občianske združenie za podpory partnerov, spoločnosti DEXIA BANKA Slovensko, INFOSTAT, CENTIRE, pod záštitou predsedu vlády SR Róberta Fica a podpredsedu vlády SR Dušana Čaploviča. Cenu prevzala administrátorka stránky Katarína Gatialová.

     Do súťaže sa v tomto ročníku súťaže prihlásilo 105 samospráv so svojimi internetovými stránkami a elektronickými službami (4 samosprávne kraje, 84 miest a mestských častí a 17 obcí) , ktoré hodnotilo 9 porotcov podľa 48 kritérií.

 

http://www.zlatyerb.sk/rocnik2009.htm  

 

ocenenie            prevzatie ceny

 


 

ZLATÝ ERB.SK 2008


   Naša obec sa zúčastnila 6. ročníka súťaže ZlatyErb.sk s internetovou stránkou obce www.chrenovec-brusno.sk (www.chrenovec.sk), ktorú vyhlasuje spoločne eSlovensko občianske združenie, Únia miest Slovenska a Združenie informatikov samospráv Slovenska pod záštitou predsedu NR SR, predsedu vlády SR a Európskeho komisára za SR a získala 2. miesto v kategórii "Najlepšia stránka obcí" z 25 prihlásených obcí. Cenu prevzala administrátorka stránky Katarína Gatialová na slávnostnom Galavečere počas medzinárodnej konferencie ITAPA 2008, ktorý sa konal 18. novembra 2008 v Park Inn hotel Danube Bratislava.

    Do 6. ročníka súťaže sa prihlásilo 82 samospráv (4 samosprávne kraje, 53 miest a mestských častí a 25 obcí) so svojimi internetovými stránkami a elektronickými službami, ktoré hodnotilo 10 porotcov podľa 64 kritérií.


www.zlatyerb.sk/rocnik2008.htm

 

ocenenie     prevzatie ceny

 


 

 

Zlatý erb 2007

ocenenie Zlatý erb 2007

 

Tento rok sa naša obec opäť zúčastnila tejto súťaže s internetovou stránkou obce www.chrenovec-brusno.sk /www.chrenovec.sk/ a získala v kategórii „Najlepšia stránka obcí“ 2. miesto z celkového počtu 20 prihlásených obcí. Cenu prevzal starosta obce Rudolf Trgiňa na slávnostnom vyhodnotení počas konferencie ITAPA 2007.

Súťaž „ZlatyErb.sk“ každoročne vyhlasuje spoločne Únia miest Slovenska a Občianske združenie eSlovensko pod záštitou predsedu vlády SR a Európskeho komisára za Slovenskú republiku.

Hlavným cieľom súťaže „ZlatyErb.sk“ je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí.

Súťaž je usporiadaná v spolupráci s verejným informačným portálom pre samosprávy Mesto.sk a medzinárodnou konferenciou ITAPA.

Tohtoročný 5. ročník súťaže slávnostne vyhlásil dňa 4. mája 2007 Ing. Pavel Bojňanský, generálny riaditeľ sekcie Informatizácie spoločnosti Ministerstva financií SR počas XVII. snemu Únie miest Slovenska. Do súťaže sa prihlásilo 75 samospráv (4 samosprávne kraje, 51 miest a mestských častí a 20 obcí) so svojimi internetovými stránkami a elektronickými službami, ktoré hodnotilo 12 porotcov podľa 62 kritérií.

Ceny súťaže „ZlatyErb.sk“ boli udelené v troch hlavných kategóriách: „Najlepšia stránka samosprávneho kraja“, „Najlepšia stránka miest a mestských častí“ a „Najlepšia stránka obcí“.

Slávnostné výsledky boli vyhlásené dňa 12. novembra 2007 v priebehu konferencie ITAPA 2007 v hoteli Holiday Inn v Bratislave.


 

Zlatý erb

ocenenie Zlatý erb 2007

ocenenie Zlatý erb 2007

starosta s cenou

starosta s cenou

ocenení

ocenení


 
 

 

ZlatyErb.sk 2006


V súťaži ZlatyErb.sk 2006 v kategórii najlepšia stránka obce sme získali Čestné uznanie.

 


 


Úvodná stránka