Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Sociálna komisia a komisia na ochranu verejného poriadku

Predseda: Miroslava Gašpieriková


Členovia:  Lucia Babeľová
                  Karína Balášková
                  Bc. Katarína Čampišová
                  Ing. Andrea Folentová
                  Stanislava Matiašková
                  Jana Podolcová

 


 

 

Plán práce a termíny zasadnutí na rok 2018


Komisia zasadá podľa potreby a na výzvu starostu obce.

 

Termíny zasadnutia -  2017

  • 25.01.2017
  • 29.03.2017
  • 22.06.2017
  • 29.09.2017

 

Termíny zasadnutia -  2016

  • 20.01.2016
  • 21.07.2016
  • 12.09.2016
  • 01.12.2016

 

Termíny zasadnutia -  2015

 

  • 23.07.2015
  • 09.11.2015

 


 

Dochádzka členov komisie

Archívne dokumenty



Úvodná stránka