Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálny cintorín

 Spoločnosť  3WSlovakia s.r.o. v spolupráci s obecným úradom Chrenovec - Brusno pripravila pre Vás virtualnycintorin.sk

 

VIRTUÁLNY CINTORÍN OBCE CHRENOVEC-BRUSNO

        

Často si pri návšteve cintorína spomenieme na príbuzného alebo známeho, ktorý už dávno nie je medzi nami. Radi by sme si uctili jeho pamiatku, ale nájsť hrob v ktorom je pochovaný je bez pomoci a rady iných niekedy skoro nemožné. Hlavne pre príležitostných návštevníkov v období sviatkov. Takúto informáciu sa dá však pohodlne a rýchlo zistiť aj z domu cez internet návštevou virtuálneho cintorína.

Naša obec má v tomto roku  spracovaný projekt virtuálnehocintorína.sk , ktorý vznikol nielen ako súčasť širšieho riešenia informačného systému cintorína pre potreby obce Chrenove - Brusno ale aj v rámci rozšírenia cintorínskych služieb pre občanov. Zdrojom podkladov pre virtuálny cintorín je evidencia hrobových miest obce Chrenove - Brusno. Projekt bol zrealizovaný spoločnosťou

3WSlovakia s.r.o.

virtialnycintorin.sk  - sú umiestnené na portáli: www.virtualnycintorin.sk

Portál slúži nielen občanom obce Chrenove - Brusno, ale aj širšej verejnosti ako komunikačné rozhranie pre používateľov internetu z celého sveta. Na portáli môžu záujemcovia nájsť zomrelých podľa mena a priezviska, prípadne podľa čísla hrobu, môžu si pozrieť polohu hrobu na digitálnej mape cintorína a tiež pozrieť si fotografiu náhrobku. Súčasťou informačného portálu sú tiež informačné tabule ktoré budú inštalované priamo na cintoríne Chrenove - Brusno.

Virtuálny cintorín pre našu Obec pre jednotlivé časti obce je prístupný vo forme linku: (ktorý bude zverejnený po spustení aplikácie na web stránke obce)

 

 Novinka: virtuálna sviečka

Nie všetci máme možnosť navštíviť hroby osobne. Pripravili sme preto pre vás možnosť svojim zosnulým blízkym, priateľom či známym, zapáliť virtuálnu sviečku na stránke hrobového miesta.

Bližšie informácie  k zapáleniu sviečky nájdete na www.virtualnycintorin.sk kde si vyhľadáte obec

Temeš a kliknutím na konkrétne hrobové miesto  sa dostanete priamo k zapáleniu virtuálnej sviečky

Privítame, ak nám zašlete na email 3wslovakia@gmail.com,   tel: 0903 210 053 , postrehy a nápady na funkčnosť portálu. Určite sa budeme zaoberať každým Vašim podnetným názorom.


 


Úvodná stránka